JavaScript is disabled in your web browser or browser is too old to support JavaScript. Today almost all web pages contain JavaScript, a scripting programming language that runs on visitor's web browser. It makes web pages functional for specific purposes and if disabled for some reason, the content or the functionality of the web page can be limited or unavailable.
Kirjailija Ulla-Maija Paavilainen valittiin Puumala-Seuran puheenjohtajaksi. Neljä vuotta puheenjohtajana toiminut Hannu Koponen halusi luopua tehtävästään, mutta jatkaa hallituksessa.

Kirjailija Ulla-Maija Paavilainen valittiin Puumala-Seuran puheenjohtajaksi. Neljä vuotta puheenjohtajana toiminut Hannu Koponen halusi luopua tehtävästään, mutta jatkaa hallituksessa.

Ulla-Maija Paavilainen valittiin Puumala-Seuran uudeksi puheenjohtajaksi

Puu­ma­la-leh­teä kus­tan­ta­van Puu­ma­la-Seu­ra ry:n pu­heen­joh­ta­ja vaih­tuu. Vuo­den alus­ta teh­tä­vän ot­taa hal­tuun yh­dis­ty­sa­si­oi­den ja jour­na­lis­min sekä kir­jal­li­suu­den kon­ka­ri Ul­la-Mai­ja Paa­vi­lai­nen.

Tämä artikkeli on vain tilaajalle.

Jos olet jo tilaaja, pääset lukemaan artikkelin kirjautumalla sisään.

Olen tilaaja

Kirjoittajan kirjoitukset

Luetuimmat

Näytä lisää